Blog

Anneler Günü Hediyesi ve Anneler Günü Notları

Anneye hediye almak için bahane edilecek günlerden biri anneler günüdür. Bu hediyeye anneler günü notları yazarak annenizi bir kat daha mutlu edebilirsiniz. Anneler günü hediyesi olarak en çok tercih edilen en basit ama etkili hediye çiçek almaktır. Bu çiçeğe içine yazılacak anneler günü notları ile hediyenin manevi değerini arşa çıkarmak sizin elinizdedir.

Hediyelere Yazılabilecek Kısa Anneler Günü Notları

Alınacak çiçeğin içine yazılabilecek bazı kısa anneler günü mesajı örnekleri şunladır:

“Bu çiçeği bağrında büyüten toprak gibi sen de beni bağrında büyüttün.”

“Çiçeğin büyümesini sağlayan toprak, su ve güneştir. Beni ise anne şefkati büyüttü.”

“Dünyanın en çiçek annesine anneler günü hediyesidir.”

“ Nasıl ki toprak olmadan çiçek köklerini bir yere bağlayamaz ben de sen olmadan dünyaya bağlanamam.”

Anneler günü için alınıp içine anneler günü notları yazılabilecek başka hediyeler de mevcuttur. Mesela şık bir saat alınabilir. Saatin maddi değerinin çok olmasına gerek yoktur. Onun yerine saatin içine yerleştirilebilecek bir kısa anneler günü mesajı saatin değerini sonsuz kat arttıracaktır.  Saatin içine yazılabilecek kısa anneler günü mesajı şunlar olabilir:

“ Zaman sensiz değersiz bir kavramdır.”

“Zaman seninle daha değerli akar.”

“ Saatin çalışmasına sağlayarak ona anlam kazandıran pilidir. Bana anlam katan ise sensin annem.”

Çiçek ya da saat dışında sadece not yazan güzel duvar, masa ya da vitrine koyulabilecek şık tablolar da olabilir. Bu tabloların değerini içinde yazan anneler günü notları belirlemektedir. Bu tabloların içine yazılabilecek şık ve duygulu ifadeler annenizi mutlu etmeye yetecektir. Bu tablolara yazılabilecek kısa anneler günü mesajı örnekleri şunlardır:

“Bir günümde değil her günümdesin. Her gün her saniye benimlesin. Her zaman bana destek oldun. Sen benim için çok özelsin. Anneler günün kutlu olsun.”

“Annelerdir bütün çocukları sevindiren. Güneş yüzlü annem, ellerinden öperim.”

“Açan çiçek, çağlayan su,

Gülümseyen engin duygu,

Evimizin mutluluğu

Sensin, benim güzel annem”

anneye-hediye-notu-ne-yazilir

Sevgilinin Annesine Anneler Günü Notları

Anneler günü kendi annemizle zaten sıkı olan bağı daha da sıkılaştırmak için bir fırsattır. Bunun yanında yeni girilen bir ilişkide temeli sağlam atmak için partnerin annesinin de gözüne girmek gerekmektedir. Anneler günü bunun içinde iyi bir fırsattır. Sevgilinin annesine anneler günü notları içeren hediyeler almak göze girmek için iyi bir yoldur. Bu sadece yeni ilişki içinde olanlar için değil, uzun yıllar evli kalıp kayın valide ile arasını yapmak isteyen kişileri içinde iyi bir yöntemdir.

Kısa anneler günü mesajı içeren anneye hediye notu yazmak için örnekler şunlar olabilmektedir:

“Eşimin yeri başımın üstüdür, eşimin baş tacının yeri ise kalbimdir.”

“ Benim eşim bir çiçek ise ben onun can suyuyum. Fakat toprak olmadan su akar gider işe yaramaz. Suya işlerlik kazandıran çiçeğe kök salmasını sağlayan topraktır Bu yüzden sen bizim toprağımızsın anne bizi bir arada tutan.”

“Ben akrebim yelkovanı kovalayan. Sen ise pilsin ikimize de enerji veren.”

“ Sen olmasaydın eşim olmazdı. Eşimi seviyorsam senin sayende seviyorum. Bu yüzden seni de seviyorum canım annecim.”

Anneye Hediye Notu ve Doğum Günü Mesajı

Anneler gününden sonra anneye hediye alınabilecek başka bir gün ise annenin doğum günüdür. Her insan doğum gününde hatırlanmaktan mutluluk duyar. Hele bir anne çocuğu tarafından doğum gününde hatırlanırsa mutluluktan havalara uçar. Anneler doğum gününde birbirinden çok farklı hediyeler alınabilir. Anneler maddiyata önem vermeyen varlıklardır. Bu yüzden alınacak hediyenin manevi bir değerinin olmasını özen göstermek gerekmektedir. Manevi değeri en kolay arttıracak şey ise alınan hediyenin için duygusal bir not yazmaktır.

Bir anneye yazılmış duygusal yazılar anneler için paha biçilemez değerdedir. Bu yüzden Anneye hediye notu yazmadan hediye takdim etmemek gerekmektedir. Anneye hediye notu örnekleri şunlardır:

“Anne iyi ki doğdun. Sen yanımda olduğun sürece senden güç aldığım sürece hayatta her şey kolay gelir. Senin bana gösterdiğin şefkat bana güç veriyor. Tekrar iyi ki doğdun.”

Bir başka anneye hediye notu şu olabilir:

“ Anne seni görmediğim zaman gökyüzü bile maviliğini kaybediyor. Sen benim rengimsin. Gözlerimin ışığısın. Seni bana gösterdiğin ışık olduğun yolda ilerliyorum. Senin ışığın olmazsa ben yönüm bulamam.”

Anneye hediye notu başka örneği:

“Anne ellerinden öperim. Bana göstermiş olduğun karşılıksız sevgiyi hiçbir zaman ödeyemem. Sana verebileceğim en güzel hediye senin gösterdiğin sevgiye layık kalabilmektir.”

Anneye hediye notu yazmak küçümsenmeyecek bir şeydir. Anneye hediye notu olarak kısaca anneler günün kutlu olsun, seni seviyorum bile yazsanız dünyalar annenizin olmaktadır. Anneye hediye notu yazarken dikkat edilecek huşular bulunmaktadır. Bunlardan birincisi mümkün olduğun içten olması gerekmesidir. Ne kadar doğal ve içten bir not yazarsanız o kadar etkili olur.

Yazılacak hediye notunun aranızdaki özel iletişimle ilişkisi olması yazılan hediye notunu daha doğal olmasını sağlamaktır. Beraber yaşadığınız özel bir an hatırlatan cümleler her zaman daha etkili olmaktadır. Eğer bu an duygusal bir an ise annenizin sevinç gözyaşları akıtmasına da neden olabilir. Bu yüzden beraber yaşadığınız komik bir anı hatırlatan bir not daha etkili olacaktır.

Anneye hediye notu örneği:

“Annecim senin en büyük hediyen benim biliyorum. Sana ne kadar büyük bir hediye alırsam alayım senin bana verdiğin emekleri karşılamaz. Çünkü senin emeklerini içeren tek varlık benim. Doğum günün kutlu olsun.”

Anneye hediye notu yazmak bir anne için paha biçilemez olduğunu unutmayın.

Ayrıca buraya tıklayarak da babaya hediye notu sayfasına ulaşabilirsiniz.

Kız Bebek Mevlidi Nasıl Yapılır?

 

eni annelerin son zamanlarda çok önem verdiği konulardan biri de bebek mevlididir. Bebek mevlidinin bazı ailelerde sadece dua ve şerbet ikramı şekilde yapıldığı, bazı ailelerde ise organizasyon şeklinde törenle yapıldığı bilinir. Annelerin tercihine göre düzenlenen törende özellikle kız bebek mevlidi için anneler daha süslü ve gösterişli bir tören yapmak isterler.

 

 • 1 Kız Bebek Mevlidi Duası Nasıl Yapılır?
 • 2 Kız Bebek Mevlidi Masası Nasıl Düzenlenmeli?
 • 3 Kız Bebek Mevlidi Kıyafet Seçimi Nasıl Olmalı?
 • 4 Kız Bebek Mevlidi Hediyelik Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Bebek mevlidi yeni doğan bebeklere genelde 40.günlerinde sağlıkla dünyaya geldikleri için güzel dualarla tören yapılmasıdır. Bu törende sağlıkla doğan bebeklere ve ailesine Kur’an-ı Kerim okunur, güzel dileklerde bulunulur, hatıra kalması için fotoğraf çekilir.

Bebeklerin ilk töreni olan mevlitte anneler bebekleri için ve kendileri için güzel bir hatıra kalmasını isterler. Bu yüzden eksiksiz bir tören düzenlemek isterler. Annelerin mevlit için doğru tercihleri yapabilmesi için dikkat edilmesi gereken birtakım bilgiler vardır. Kız çocuklarınızın mevlidi için aradığınız her şeyi bu yazıda bulabilirsiniz.

Kız Bebek Mevlidi Duası Nasıl Yapılır?

Kız bebekler için düzenlenen mevlitlerde sabit bir mevlit duası bulunmamaktadır. Kuranı Kerim okuması ile başlayan mevlitte ilahiler söylenir, toplu bir şekilde bebeğin sağlıklı ve hayırlı bir evlat olmasına dua edilir.

Bebeğin 40.gününde yapılan törende bazı geleneklerde misafirler bebeği kucağında gezdirerek onun için güzel dualarını dile getirir.

Kız Bebek Mevlidi Masası Nasıl Düzenlenmeli?

Kız bebek mevlidi masası annelerin en çok özen gösterdiği bölümlerden biridir. Masanın düzenlenmesinde, hangi renklerin kullanılacağı konusunda zor bir karar verme süreci geçirirler.

Kız bebek mevlitlerinde genelde hâkim olan renk pembe, beyaz, mor tonlarıdır. Anneler bu renk seçimine uygun bir masa ve aksesuar kullanır.

Masanın üzerindeki ayrıntılardan, masa örtüsüne kadar her şeyi kusursuz bir şekilde konsepte uygun planlanır. Bebek mevlidi masası üzerinde az eşya ve sade bir özellikle ön plana çıkmalıdır. Kalabalık masalar göz yorduğu için ve fotoğraflarda kötü bir tablo ortaya çıkaracağı için tercih edilmemelidir.

Kız Bebek Mevlidi Kıyafet Seçimi Nasıl Olmalı?

Annelerin en çok zorlandığı kısımlardan biri bebek mevlit kıyafeti seçimidir. Kızları ile aynı tonlarda giyinmek isteyen anneler aynı zamanda şık olmak da ister.

Kız bebek mevlitlerinde annelerin kıyafet seçimi genelde konsepte uygun belirlenir. Masada ve odada hâkim renkler pembe ise anneler pembeye uyumlu bir renkle kıyafetlerini taçlandırmak ister. Gri ve beyaz tonlarının daha çok seçildiği kız bebek mevlitlerinde açık renkler ön plana çıkmaktadır.

Ayrıca anne kız kombinlerinin sıkça tercih edildiği törenlerden biri de bebek mevlitleridir. Anne ve kızları için özel dikim, özel tasarım ürünler satılan yerler bulunmaktadır.

Kız Bebek Mevlidi Hediyelik Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Bebek mevlitlerinin olmazsa olmazı misafirlerde anı olarak bulunacak hediyeliklerdir. Bu konuda anneler isme özel hediyelikler yapan sitelerden kızlarının doğum tarihi ve isminin yazılı olduğu hediyelerden tercih etmektedir.

İsme özel kuranı kerim, isme özel tesbihler, mevlütlük hediyeler ile törenlerinin ardından güzel bir hatıra bırakmayı isterler.

Bebek mevlidi hediyeleri de genel konseptine uygun belirleyen anneler masalarına, kıyafetlerine uygun renkte hediyelik eşya seçimi yapmaktadır.

Yasin Suresinin Faziletleri Nelerdir? Yasin-i Şerif Neden Okunur?

Peygamberimizin Kuranı Kerim’in kalbi olarak ifade ettiği Yasin suresinin faziletleri ve birçok faydası bulunmaktadır. 83 ayetten oluşan Yasin-i Şerif Müslümanlar için büyük bir önem arz etmektedir.

Peygamber efendimiz Yasin suresi için Kuranı Kerim’in kalbi dediği hadiste şöyle ifade edilmektedir: “Her şeyin bir kalbi vardır. Kur’an’ın kalbi de Yasin’dir. Kim Yasin’i okursa, Allah onun okumasına, Kur’an’ı on kere okumuş gibi sevap yazar şeklinde rivayet edilmiştir.

Kuranın kalbi olan bu sure ölülerin arkasından, hastalara şifa olması için ve bin bir türlü derde derman olması için okunur. Yasin suresinin faziletleri ve faydalarını sizin için derledik.

Yasin-i Şerif Neden Okunur?

Yasin-i Şerif okumanın birçok nedeni bulunmaktadır. Bunlar sıralanacak olursa Yasin suresi;

 • Ölünün arkasından kabir azabını hafifletmek için okunur.
 • Hastaların şifa bulması için okunur.
 • Hayırlı kapılar açılması için okunur.
 • Bereket ve rızk getirmesi için okunur.
 • Hayırlı haberler almak için okunur.
 • Korkusu olanların korkularından uzaklaşması için okunur.
 • Kalbi ferahlatmak için okunur.
 • Af ve mağfiret dilemek için okunur.

Yasin suresi bu ve daha birçok faziletinden dolayı okunmaktadır.

Hadisler Işığında Yasin-i Şerif Okumanın Faydaları

Yasin suresi okumanın faydaları saymakla bitmiyor. Birçok faydası ve faziletleri bulunan Kuranın kalbinin hadislerden rivayet edilen faydaları şu şekilde sayılır:

 • Ayşe’den rivayet edilen bir hadise göre Yasin suresini okuyan kişi Allah katında şerefli olan kişi adını almaktadır.
 • Rivayet edilen hadislerden birinde Allah’ı ve ahiret gününü arzu ederek Yasin okuyan kimsenin geçmiş günahı affedilir buyurulmuştur.
 • Sahih hadislerden birinde “Yasin suresini geceleri okuyan kimsenin günahları bağışlanır” buyrulmuştur.
 • Yahya b. Ebu Kesîr’den rivayet edilen hadise göre: Bana ulaşan habere göre; “Kim gece Yasin süresini okursa, sabaha kadar sevinç içinde olur. Kim de sabah Yasin süresini okursa, akşama kadar huzur içinde olur buyurulmuştur.

Bu ve birçok hadise göre Yasin suresini okuyanın;

 • Kalbi ferahlar ve niyeti hayırlı ise kabul olur.
 • Bereket ve rızk bulur.
 • Şifa bekleyenlere şifa olur.
 • Ölünün arkasından okunursa kabir azabını hafifletir.
 • Af ve mağfiret dileyen bağışlanır.
 • Aç kalan doyar, çıplak (fakir) kalan giyinir.

Yasin suresi sırlı mucizeleri ve faziletleri ile mutlaka düzenli okunması ve yanında bulundurulması gereken bir suredir.

Hediyelik açacak en çok tercih edilen ve sıkça kullanılan hediyelik ürünler arasındadır. Oldukça kullanışlı olan bu ürün özellikleri ile her konsepte ve organizasyona uyum sağlamaktadır. Hediyelik açacaklar sağlam ve kullanışlı ürünlerdir.

Mevlitlerde, sünnetlerde, nişanlarda, düğünlerde ve tüm bebek organizasyonlarında açacak gelen misafirlere sunulmaktadır. Açacakları oldukça şık ve farklı modellerde bulmak mümkündür. Her bütçeye ve her zevke uygun hediyelik açacaklar sitemizde mevcuttur.

Sitemizde birçok hediyelik ürün yer alıyor. Bu ürünler özellikle mevlüt organizasyonlarınız ve  diğer tüm organizasyonlarda kullanılmaktadır. Farklı desenlerde ve modellerde olan bu ürünleri hem uygun fiyata hem de ucuza almak mümkündür.

Hediyelik açacak, magnetler, mevlitler ve dini içerikli organizasyonlar için Yasin-i Şerif ve tespihler sitemizde ye almaktadır. Ürünlerin hepsi a kalite işçilik ile yapılmakta ve en iyi malzemeler kullanılmaktadır. Müşteri memnuniyeti sitemiz için en öncelikli temellerden biridir. Bu yüzden işlerin her aşamasında titizlikle çalışılmakta ve her adım ince ince düşünülmektedir.

Hediyelik Açacak Modelleri

Hediyelik açacak modelleriher zevke ve modele uygun olarak tasarlanmaktadır. Bu yüzden istenildiği gibi tasarım ürünleri ile karşılaşmak mümkündür. Modeller yuvarlak, kare ya da farklı şekillerde olabilir. Ön kısmında süs arka kısmında ise açacak bulunmaktadır. Açacaklarda magnet özelliği bulunmaktadır ve mıknatıs olan her yerde kullanılmaktadır.

Hediyelik açacaklar oldukça şıktır ve anı olarak uzun süre saklanabilir. Yanınızda, çantanızda, seyahatlerde ve her yerde taşınabilir ve kullanılabilir. Toplu organizasyonlarda en çok kullanılan hediyelerden biridir.

Sık kullanım alanlarından birisi olan düğün, nişan, mevlüt benzeri toplu organizasyonlarda gelen misafirlerin kendilerini çok değerli ve özel hissetmelerini hediyelik açacak sunarak sağlayabilirsiniz. Son zamanlarda özellikle bu tarz toplu organizasyonlar için şahsa özel ilgi ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda hediyelik açacakları içeren organizasyon setleri oluşturulur. Bu ihtiyaçlar doğrultusunda organizasyon şirketleri oluşturulmuş ve yeni bir istihdam olanağı da sağlamıştır.

Sitemizde istediğiniz birçok tarzda hediyelik açacak seçeneklerine sahip olabilirsiniz. Her baktığınızda içinizi ısıtacak, size her baktığınızda bir şeyler anımsatacak, her gördüğünüzde yüzünüzü gülümsetecek hediye açacaklarına dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. En özel anlarınızdan sizin için anlamlı olan bir fotoğraf, tarih, masal kahramanı veya hayalini kurduğunuz her şeyin tasarımına da sahip olabilirsiniz. Ulaşım kolaylığının yanında aynı zamanda hem kaliteli hem ekonomik hem de güvenilir hediyelik açacaklara sahip olmak istiyorsanız en doğru yerde olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Hediyelik açacakların arkası metal olup paslanma ve solma kesinlikle olmaz.

Hediyelik açacak çeşitlerini ister tekli isterseniz paket halinde tercih edebilirsiniz. Sadece sizin sahip olabileceğiniz, kendinizi özel hissedebileceğiniz hediye açacaklarınızı her an yanınızda taşıyabilme ayrıcalığına sahip olabilirsiniz. Paket halinde tercihlerinizde istediğiniz sayıda ürün sahibi olabilir ve tüm özel ve değerli anlarınızı sevdiklerinizle bir ömür paylaşabilirsiniz.

Uygun fiyata ve kaliteli ürünlere sahip olabilirsiniz ve çok kısa sürede ürünlerinizi teslim alma imkanına dA sahip olabilirsiniz. Ürünlerin baskısı son derece kalitelidir.Ürünlerin elinize mümkün olan en kısa sürede ulaşması için son derece özenle ve dikkatli çalışmaktayız. Siz saygıdeğer müşterilerimiz için en özel anlarınızı kendi özel anımız gibi değerli ve özel hissedip çalışmalarımızı, ürünlerimizi sizin için en ince ayrıntısına kadar özenle ve güvenle hazırlamaktayız.

Hediye açacaklarımızın maliyeti oldukça düşük, her bütçeye uygun, müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda şekillendirebileceğimiz son derece kaliteli baskıya sahip ürünlerdir.Ürünlerimizi teslim aldığınızda oldukça memnun kalacaksınız. Bizler sizin memnuniyetiniz için ve en değerli anlarınıza ortaklık edecek ürünlerimizin üretimini özenle hazırlamaktayız.

Bir yandan yanınızda kolaylıkla bulundurabileceğiniz ve ihtiyacınız olan her anda ulaşıp ihtiyacınızı anında giderebileceksiniz.Kendinizi kötü hissettiğiniz bir anda rahatlamak için ihtiyaç duyduğunuz ürünleri rahatlıkla her alanda kullanabileceğiniz hediye açacaklarınıza sahip olabilirsiniz.Çantanızda, cüzdanınızda ve hatta cebinizde bile rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Ürünlerimizi sadece evlerinizde değil birçok alanda kullanmak mümkündür. İş yerlerinizde, okullarda, tatilde, yolculuk yaparken arabanızın bir yerinde kısacası hayatınızın her noktasında kolaylıkla ulaşabileceğiniz hediye seçeneklerine sahip olabilirsiniz.

Sevdiklerinizi mutlu edecek, her baktığında tebessüm edebilecekleri ve tekrar o ana dönüp kendilerini özel hissedecek hediyelik açacak seçenekleri hediye açacaklar mevcuttur.

Mevlütlerde Hediyelik Açacak

Mevlüt kelimesinin anlamları doğum, doğum yeri olarak bilinmekte ve kullanılmaktadır. PeygamberimizHz.Muhammed’in doğumunu anlatmak için kullanılan kelimeler içinde yer almaktadır. Bu anlamlarından dolayı dinimiz açısından ve manevi anlamda bizim için önemli bir yere sahiptir.

Birçok insan mutlu anlarında, yeni bir şeye sahip olduğunda ya da efendimiz Hz. Muhammed (sav) anmak istediğinde mevlüt okutmaktadır. Bunu yaparken de çeşitli ikramlar ve hediyelikler sunmaktadır. mevlütlerdehediyelik açacak vermekte artık gelenek haline gelmiştir.

Günümüzde de hala mevlüt törenleri önemini korumaktadır.Özellikle bebeklerin doğumunda,  yeni bir şey aldığımızda mevlüt okuturuz. Bizim için özel olan bu günlerde yanımızda sevdiklerimizin bulunmasını, bu güzel anları beraber paylaşmayı her şeyden önce isteriz. Mutluluğun paylaştıkça çoğaldığını biliriz. Mevlüt törenleri de bu özel anlardan bir tanesi olarak hayatımızda yer almaktadır.

Mevlütlerde genellikle dualar, okunur, zikirler çekilir ve iyi dilekler temenni edilir. Bu esnada Yasin-i Şerifler, magnetler ya da başka hediyelikler sunulabilir. Mevlütlerde bir şeyler ikram etmekle birlikte gelen misafire hediye vermekte geleneklerimiz arasına girmiştir. Hemen hemen birçok ürün hediyelik olarak sunulmaktadır. Bu ürünlerden biri de hediyelik açacak olmaktadır. Hediyelik açacaklar hem kullanışlı hem de mutlu eden hediyeler arasındadır.

Bu günde yanımızda olan sevdiklerimize her daim hatırlarında kalması için ve o özel anı bizimle paylaştıkları için hediyeler armağan etmek isteriz. İşte bu noktada bizde sizlerin en özel anlarınızda yanınızda olmaktan her zaman büyük mutluluk duyuyoruz.Sizin için önemli olduğunu düşündüğümüz o anların en güzel yansıması için üst düzey kaliteli ürünlerimiz, son derece kaliteli baskı, hızlı kargo ve sizin memnuniyetiniz için tüm gücümüzle çalışmaktayız.

Sünnetlerde Hediye Açacak

Sünnetler bazen çalgı eşliğinde yapılırken bazen de dua okutularak yapılır. Dini içerikli sünnetlerde genellikle hediye açacak gibi parçalar ve hediyeler daha çok tercih edilir. Sünnet merasimleri hem çocuklarımız hem de aile büyükleri için oldukça özeldir. Bu güzel günü güzel hatırlamak için onlara anlamlı bir hediye vermek iki tarafı da mutlu edecektir.

Sünnetlerde hediyelik açacak tercih etmek oldukça anlamlı olacaktır. Hem uzun süreli bir hediye, hem de kullanışlı bir hediye olan açacaklar sizin ve sevdikleriniz için değerli ve önemli bir anı olarak kalacaktır.

Sitemizde yer alan hediyelik açacak ürünleri son derece kaliteli, kullanışlı ve kullanım süresi uzundur. Kesinlikle pas yapmaz ve zarar vermez. Üzerinde yer alan desenler herhangi bir yıkama esnasında silinmeden üzün süre korunabilir. Mıknatısları oldukça güçlüdür ve mıknatıs özellikleri uzun süre kullanılmaktadır.

Hediyelik açacak firmamız tarafından itina ile hazırlanarak size gönderilmektedir. Tüm ürünler hasar görmeyecek biçimde yerleştirilmektedir. Her ürüne ayrı bir özen gösterilmekte ve zaman ayrılmaktadır. Ekip arkadaşlarımız sizin dilediğiniz şekilde size ürünlerinizi göndermektedir. Bize ister online şekilde ister iletişim numaralarımızdan dilediğiniz saatte ulaşabilirsiniz.